• O nas

Poznaj nas

Kosmetykibarberskie.pl to sklep internetowy stworzony z myślą o męskim zaroście oraz pielęgnacji skóry głowy i twarzy. Kosmetyki, które znajdziecie w naszej ofercie są szczegółowo selekcjonowane, a ich producenci gwarantują najwyższą jakość. 

Produkty do włosów i brody importujemy m.in. z Włoch i Wielkiej Brytani. Zaś siedziba naszej firmy znajduje się w Polsce. Mamy polskie biuro obsługi klienta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i emailowego. 

Kosmetyki barberskie 

Oleje do brody, pomady, balsamy, peelingi do twarzy i wiele więcej znajdziecie w naszym sklepie online. Ponadto dysponujemy także przyborami i narzędziami do golenia. W ofercie posiadamy m.in. pędzle do golenia z włosia borsuka, profesjonalne brzytwy, grzebienie i maszynki. 


Współpraca

Chętnie nawiążemy współpracę z salonami fryzjerkimi i barbrskimi. Dysponujemy sporymi stanami magazynowymi, a także zapleczem marketingowym, który pozwoli sprawić, że twój biznes nabierze nowej jakości. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce oferta hutrowa.

Do współpracy zapraszamy także blogerów i influencerów chcących przetestować nasze produkty. Jeśli jesteś zainteresowany zostaw nam wiadomość, z pewnością na nią odpowiemy: 

 

info@kosmetykibarberskie.pl