• Balsamy do brody

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz balsamy do brody. Proponujemy wysokiej jakości produkty barberskie przeznaczone do pielęgnacji i modelowania zarostu. Balsamy służą przede wszystkim do odżywienia brody i jej odpowiedniego ułożenia. Zapewniamy szeroki wybór produktów, różniących się między sobą m.in. składem i pojemnością. W ofercie znaleźć można balsamy do brody na bazie wody (wpływają na głębokie nawilżenie), na bazie wosku (szczególnie przeznaczone do modelowania) oraz na bazie roślinnych maseł (łączą właściwości odżywcze z możliwością łatwego modelowania).

Oferujemy balsamy do brody wykonane z naturalnych składników, które gwarantują odpowiednie nawilżenie, a to przekłada się na piękny wygląd zarostu. W składzie proponowanych produktów zawarte są m.in. oleje roślinne, masło shea, wosk pszczeli, olejki eteryczne, witaminy.

Aby odpowiednio zadbać o zarost, wystarczy umieścić w dłoniach niewielką ilość balsamu, rozgrzać ją i rozpuszczony kosmetyk nanieść na brodę. Następnie warto ją rozczesać i wymodelować. Do uzyskania odpowiedniego kształtu można użyć np. grzebienia lub pędzla.