Broda, jeśli zadbana, to podwójnie atrakcyjna. Chociaż prawdopodobnie już to wiesz. Dlatego chcesz wiedzieć, jak uzyskać wyprofilowaną brodę, którą tak bardzo lubisz . Cóż, przewiń w dół, dzieli Cię tylko dwie minuty, aby się dowiedzieć.

1. Mycie

Zanim nauczysz się stylizować brodę, zacznij od określonego szamponu . Nadszedł czas, aby dobrze umyć ten obszar, ponieważ dzięki temu włosy będą bardziej miękkie i miękkie w kolejnych krokach.

2. Fryzura

Rozczesz i wysusz całą brodę i wąsy. Gdy wyschną, podnieś je, czesając pod włos, aby jak najdokładniej przyciąć brodę. W ten sposób ułatwisz sobie proces obcinania włosów, które znajdują się poza granicą, którą chcesz zaznaczyć.

Powinieneś wiedzieć, że aby uzyskać wyprofilowaną brodę, którą tak bardzo lubisz, zaufany fryzjer da Ci znacznie bardziej profesjonalny efekt, niż gdybyś robił to w domu.

3. Przytnij

Jeśli chodzi o przycinanie, nie zapominaj, że możesz dopasować całą swoją klasycznie wyprofilowaną krótką brodę lub być nieco bardziej odważnym i zdecydować się na inne cięcia z bardziej zdegradowanymi policzkami.

Czy odważysz się spróbować?

4. Szyja

Profilowanie brody na szyi jest niezbędne, aby uniknąć niechlujnego wyglądu. Radzimy ustawić granicę tuż nad orzechem, a stamtąd obszar będzie całkowicie czysty. Ważne jest również, aby linia policzków była dobrze zaznaczona. Pomóż sobie z naszym przezroczystym żelem do golenia, aby ogolić wszystkie obszary, które mają być konturowe.

5. Nawilżenie

Nie zapomnij o ostatnim kroku, aby wyglądać nieskazitelnie. Nałóż specjalny olejek do brody i ponownie wyszczotkuj za pomocą szczotki do brody. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy są jakieś wystające włosy, które musisz przyciąć.

Widzisz, w zaledwie 5 krokach będziesz mieć wyprofilowaną brodę o nienagannej prezencji.