• Szkolenie MOVEMENT x FUTURE

320.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost Pobranie 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Orlen Paczka 0
Kurier DPD Pobranie 22
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 661743485

Zostaw telefon
Ruszamy z kolejną edycją Szkolenia Look&Learn pod hasłem MOVEMENT x FUTURE! Tym razem widzimy się we Wrześni!

MOVEMENT x FUTURE to symbioza dwóch edukatorów fryzjerstwa męskiego, którzy swoją pracę traktują jako nieodłączną część stylu życia. Podczas tego pełnego dnia szkoleniowego zobaczysz na czym polega świadomy ruch (MOVEMENT) przy pracy za fotelem oraz we włosach, a także zrozumiesz jak patrzeć w przyszłość i przewidywać swoją pracę, tworzyć kreatywne fryzury i planować rozwój swój oraz Twojego biznesu (FUTURE).

Te dwa tytułowe słowa są mocno zakorzenione w filozofii obu instruktorów. Kładą szczególny nacisk na świadomą pracę z włosem i ciałem przy fotelu, dlatego też w trakcie szkolenia poruszą zagadnienia teoretyczne w formie wykładu dotyczące technik, geometrii i kinetyki we fryzjerstwie, tak abyś rozumiał lepiej swoją pracę. Podczas pokazu Miłosz i Marek wykonają fryzury na przykładzie których opowiedzą Ci jak planować strzyżenie (tworzyć sekcje, zaplanować odpowiednią długość i technikę), dobrać narzędzia, personalizować i stylizować strzyżenie.

Po pokazie przewidziany jest panel dyskusyjny, w trakcie którego poruszą z uczestnikami szkolenia tematy dotyczące prowadzenia własnej działalności gospodarczej, tworzenia treści w social mediach i budowaniu wizerunku. W trakcie szkolenia przewiną się także tematy dotyczące obsługi klienta, prawidłowej konsultacji i serwisu. Tych dwóch panów głęboko wierzy, że dobrej jakości strzyżenie powinno być okraszone świetnej jakości serwisem. Właśnie dobrą obsługą Twojego gościa na fotelu jesteś w stanie wyróżnić się na tle dobrze strzygących fryzjerów.
To jest czas dla Ciebie, abyś jak najwięcej wiedzy zaczerpnął od Miłosza i Marka, dlatego na każdym etapie pokazu przewidujemy możliwość dyskusji, pytań i odpowiedzi.

Termin: 07.04.2024Lokalizacja: Września ul. Jana Pawła II 14 (NEXTRestoBar) Koszt: 320 zł/ osoba (Ilość miejsc ograniczona)
Zapisy przyjmujemy pod nr tel.661 743 485
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie